HAYAL BİLGİSİ DERGİSİNİN 21. SAYISI ÇIKTIDerginin yayın yönetmenleri olan Ayşe Ünsal ve Cihat Albayrak'ın birlikte kaleme aldıkları yeni sayı duyurusu aşağıda:

HAZIRLAN İYİ İNSAN!
HAYAL BİLGİSİ 21. KEZ DOĞUYOR!
dünya iyi bir yer olacaksa
kötülerin cezalandırılmasıyla değil
iyilerin çoğalmasıyla olacak
her yerde sana ihtiyaç var iyi insan
hazırlan
Bu dizelerle aralanıyor 21. sayımız. Ne mutlu bize ki, iftar yapar gibi kavuşacağız dergimize bu kez. Ramazan heyecanıyla...
Hayal Bilgisi'ne bu sayıdan itibaren abone olmak isteyenler Cihat Albayrak'a ya da Ayşe Ünsal'a mesaj gönderebilirler.
Abonelik bilgileri şurada mevcuttur: http://www.hayalbilgisi.com/p/abone-ol.html
Büyük mutluluklar da yaşadık, zor günler de geçirdik 20. sayıdan 21. sayıya yolculuğumuzda. Bizimkisi, iki dergi arasında çekilen bir çile belki de. Yanımızda çok değerli dostlarla... Başta Arif Onur SolakYunus Ünsal, Ahmet Uzn ve Atillahan Erdağ olmak üzere, bu sayıya büyük emek veren tüm dostlara teşekkür ediyoruz.
Kapaktaki bu güzel çizim yine Ahmet Uzn'a ait.
Kapak, afiş ve içerikteki tasarımların tamamı Yunus Ünsal'ın göz nuru ve yeteneği.
Bu sayıdaki şiir seslendirmelerinin tamamı Atillahan Erdağ kardeşimiz tarafından yapıldı.
Eser seçimini büyük oranda editörümüz Arif Onur Solak yaptı.
Derginin son okuması ise Ayşe Ünsal tarafından yapıldı.
Çok kalabalığız bu sayıda (71 kişi). İyilik Hareketi'miz gönüllere ulaşmış olmalı ki, gönderilen metinlerin büyük bir kısmında iyiliği, sorumluluğu, mesuliyet bilincini gördük. Bu bizim için büyük mutluluk!
Artık her sayıda birçok çocuğun hayallerini sayfalarımıza taşıyoruz ve hep birlikte bu hayalleri gerçekleştiriyoruz. Hayal Bilgisi, 6 yıllık emeklemenin ardından tam da şimdi hak ediyor adını belki de.
8 sayfalık bir artışla 56 sayfa olarak çıkıyor yeni sayımız. Necip Fazıl Kısakürek'in bu güzel portresini aynı zamanda afiş olarak da matbaaya gönderdik. Mevcut abonelerimize ve yeni abone olan herkese göndereceğiz.
Bu sayıda abone olacak herkese ayrıca Erdal Şahin'in Sekülerizm ve Nefis Tezkiyesi adlı kitabı ile Mehdi Akan'ın Parantez adlı kitabını hediye olarak göndereceğiz.
Mevcut abonelerimize ve yeni abone olacak herkese, Lova Bez Çanta'nın hediyesi olan Hayal Bilgisi bez çantalarını da göndereceğiz.
21. SAYIDA ESERLERİYLE YER ALAN DOSTLARIMIZ:
Ahmet Uğur SolakAhmet KanterNejla ŞenMustafa Uçurum, Buğra Taşova, Şener ÖktemSamet Zenginoğlu, Önder Şit, Burcu Sancak Çalışkan, Mehmet Şen, Yilmaz Sit, Yalçın Ulupınar, Banu Içli Öner, Deniz Arslan, Merve Nur KeskinMuhammed Mustafa DemirEmine Muradoğlu,Kevser EvsenŞükran Engin AtmacaMüge ŞenelErdal ŞahinFatma ErkulAyşe ÜnsalCihat AlbayrakCihat ŞitAhmet Kurbani Özdaş,Müştehir KarakayaArif Onur SolakHakkı AytaçAkın AkarEsra Sağlık, Anıl Akyol, Ejder TuranÖrsan Gürkan AplakHicran AslanAliosman OkumuşKevser KılınçSezer TaşEmre Gürkan KanmazMustafa Işık,Devrim Horlu, Abdurrahman Abıka, Ayşe Gönenç, Mehdi Deniz Akan,Gülşen ÇağanMervan SöylemezMimar Sinan ElterMuammer Gül,Tunay ÖzerGülsüm YıldırımZeki AltınMurat Gil, Mert Bayram, Mücahit AkıncıAbdurrahman AdıyanBeyza Hilal Nur Dindarİsmail Çolak, Yalçın Ülker, Ahmet Dalaz, Baki Demirtosun, Abdurrahman Balta, Onur Kılınç,Dilan AdarAdige BaturEsra PakFatih Boz
MEVZUBAHİS sayfamızda yer alan dostlarımız:
Eser göndermek için: hayalbilgisi@windowslive.com
21. SAYIDAN İTİBAREN ABONE OLANLARA
Eski sayılardan 3 adet,
Erdal Şahin - Sekülerizm ve Nefsi Tezkiyesi Kitabı,
Mehdi Akan - Parantez Kitabı,
Necip Fazıl Kısakürek Afişi,
Hayal Bilgisi Bez Çantası, HEDİYE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.
1 YILLIK ABONELİK + KARGO= 40 TL'dir.